Program do pit dla biur rachunkowych

Biura rachunkowe wraz z początkiem roku zmagają się z nawałem pracy związanym z rocznymi rozliczeniami podatkowymi. Z pewnością sporym ułatwieniem jest wykorzystywanie z kodów rachunkowo-księgowych, które przyspieszają a także usprawniają wypełnianie deklaracji podatkowych. Przykładem takiego elastycznego oraz w pełni fachowego narzędzia przeznaczonego do księgowości jest program do pit dla biur rachunkowych.

Jest to program, który jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne i został utworzony w zgodzie ze normami jakości i normami bezpieczeństwa. Nie jest więc zaskoczeniem, że coraz więcej biur rachunkowych a także kancelarii podatkowych korzysta właśnie z tego rozwiązania.
Program do rozliczeń podatkowych dla biur rachunkowych – co warto mieć świadomość tego?
Na wstępie trzeba zaznaczyć, że program pit dla biur rachunkowych cechuje się funkcjonalnością a także zwyczajną, intuicyjną obsługą. W związku z tym pracownicy biur rachunkowych bez problemu poradzą sobie z jego obsługą, bez konieczności odbywania dodatkowych szkoleń. Jest to program, który daje możliwość na sporządzanie zeznań podatkowych do w zasadzie wszystkich rodzajów zarobków. Uwzględniane są zatem dochody z tytułu umowy o pracę, jak też prowadzenia działalności gospodarczej. Dzięki temu programowi rozliczymy również dochody osiągnięte na giełdzie, jak także pochodzące z pracy za granicą. Co najważniejsze, program do pit dla biur rachunkowych nie nakłada na użytkowników żadnych ograniczeń dotyczących liczby rozliczanych osób fizycznych, jak też w podmiotów gospodarczych. Taki limit nie został także wprowadzony, jeżeli chodzi o wysokość osiąganych uposażeń. Warto być świadomym, że program został wyposażony w system komunikatów, które podpowiadają wykonanie określonych działań, tak ażeby w sposób sprawny oraz szybki wypełnić deklarację podatkową. Dodatkowo, deklaracje podatkowe mogą być zapisane na dysku, co daje pracownikom biur rachunkowych sposobność wprowadzania korekt w każdej sytuacji. Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w tym programie jest też sposobność tworzenia baz danych podatników, dzięki czemu prawie każde kolejne rozliczenie przebiega sprawniej oraz szybciej. A przy tym użytkownicy kodu mają możliwość korzystania z bezpłatnej nowej wersji skryptu on-line.

Źródło: https://www.pit-biuro.pl.